Zájmové kroužky

Florbal

Pravidelný termín zájmového kroužku: pondělí od 13:00 do 14:00 hodin (sudý týden), od 14:30 do 15:30hodin ( lichý týden)

Vedoucí kroužku: Michaela Fischerová

Kroužek je určený pro žáky 1. - 5. ročníku.. Cílem programu je nejen hra samotná, ale také radost z pohybu, ze hry, ale i učení se pravidlům a čestnému jednání při hře.

Flétna

Pravidelný termín zájmového kroužku: pondělí od 13:00 do 15:45 hodin

každé dítě obdrží „svůj“ přesný časový rozpis pro individuální práci (v rozsahu 45 minut)!

Vedoucí kroužku: Květoslava Musílková Dis.

Kroužek je určený pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Důležitý je jen pozitivní přístup a zájem o hudbu.

Keramický kroužek – pro začátečníky i pokročilé

Pravidelný termín zájmového kroužku: úterý od 14:30 do 17:00 hodin

Vedoucí kroužku: Eva Kroupová

Kroužek je organizovaný tak, že se při práci částečně potkávají starší i mladší děti. Vytváří se tak přirozený prostor pro kooperaci obou věkových skupin. Během kroužku se děti naučí základy práce s keramickou hlínou, glazováním a osvojí si některé nové výtvarné techniky a rukodělné práce. Děti mohou potěšit rodiče vlastnoručně vyrobenými výrobky a současně si rozvíjí fantazii, trpělivost, jemnou motoriku a další klíčové dovednosti.