Příměstský tábor

Letní příměstský tábor 2015

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za projevenou důvěru v loňském roce. Již nyní připravujeme pro Vás a Vaše děti letní příměstský tábor 2015,
který bude probíhat v termínu:

10.8 – 14.8. 2015

pro děti od 3 let (děti chodící do MŠ) do 12 let (děti na 1. stupni ZŠ)

Téma tábora 2015 je „Lovci mamutů“

Těšíme se na Vás!

Příměstský tábor

Co je vlastně příměstský tábor?

Příměstský tábor je místo, kde se i děti, které tráví prázdniny doma, mohou bavit, zažít plno zajímavých zážitků a hlavně nenudit se. Výhodou proti pobytovému táboru je to, že děti nespí v místě konání tábora, ale rodiče je každé ráno předají vedoucím, ti se o ně během dne starají a odpoledne si rodiče své děti opět vyzvednou.

Jaké jsou výhody příměstského tábora?

• pracující rodiče mohou svým dětem zajistit zajímavý program na dobu, kdy s nimi nemohou být doma
  • tábora se mohou zúčastnit i malé děti, které by ještě nezvládly delší odloučení od rodičů na pobytovém táboře
  • děti zažijí zajímavé věci a seznámí se s novými kamarády
  • nižší cena ve srovnání s pobytovým táborem

Co je naší snahou?

• Přinést pro rodiče dostupnou variantu jak zabezpečit, aby jejich děti trávily svůj volný čas pod zodpovědným a pedagogickým dohledem a měly ho naplněn obohacujícím programem. Rodiče mohou tak klidně vykonávat své povolání a přitom bude o jejich dítě profesionálně postaráno.
  • Snažit se rodičům nezatěžovat rodinný rozpočet a zároveň umožnit každému dítěti využít zábavného programu.
  • Dát dětem možnost environmentálního vzdělávání a prostor k celkovému rozvoji jejich osobnosti.

Proč si vybrat náš tábor?

Protože si dobře uvědomujeme důležitost naplnění volného času dětí a snažíme se zabezpečit jim v čase prázdnin co nejširší škálu aktivit, které je smysluplně obohatí a přitom s sebou přinesou spousty zábavy.

Důležité informace k příměstskému táboru – Cheznovice

Adresa provozovatele:

Zš a Mš Cheznovice

Cheznovice 136, 338 06

1. Zaslání přihlášky:

Řádně a hůlkovým písmem vyplněnou přihlášku zasílejte na adresu provozovatele. Na obálku nadepište čitelně „Příměstský tábor“, aby se přihláška dostala co nejrychleji do pořadníku dětí a nebyla zařazena do ostatní korespondence školy.

Uzávěrka došlých přihlášek je 31. května 2015

1. Platba tábora:

Vzhledem k tomu že dochází k častým nesrovnalostem při převodu peněz z účtu na účet, rozhodli jsme se, že budeme požadovat hotovostní platbu tábora.

Stanovenou částku 1. 500kč/týden zaplatí rodiče osobně na schůzce s vedoucí tábora (nebo ve škole), která se uskuteční v měsíci červen v prostorách školy v Cheznovicích.(O přesném datu schůzky s vedoucí tábora budete informováni přes váš osobní e-mail)

1. STORNO podmínky:

Pokud se vaše dítě nebude moci z jakéhokoliv důvodu zúčastnit příměstského tábora, vrátíme vám 50% uhrazené částky.

V případě zajištění náhradníka z Vaší strany storno poplatek neúčtujeme.

1. Prohlášení rodičů:

Toto potvrzení přineste vyplněné první den tábora s sebou. Bezinfekčnost musí být vyplněna k datu začátku tábora, jinak je neplatná!

1. Kartička pojišťovny:

V případě že dojde k nečekanému poranění vašeho dítěte, budete okamžitě telefonicky informováni o tomto stavu a vašemu dítěti bude poskytnuta okamžitá odborná péče. Z tohoto důvodu doporučujeme okopírovat kartu pojišťovny dítěte a odevzdat ji spolu s bezinfekčností při nástupu dítěte na tábor.

1. Vedoucí tábora:

Vedoucími tábora jsou dvě kvalifikované paní učitelky.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA + PROHLÁŠENÍ RODIČŮ KE STAŽENÍ ZDE:  ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA.docx